Jak na zrušení a výpověď pojistky na auto – vzor

Zrušení pojistky na auto
Zrušení pojistky na auto
Zrušení pojistky na auto

Jaké jsou druhy výpovědi pojistky na auto?

Pojistku na auto lze vypovědět například 3 měsíce od jejího uzavření. Další častou možností jak vypovědět smlouvu dříve a bez sankcí, kterou využívá mnoho klientů je výpověď z důvodu změny pojistných podmínek nebo navýšení pojistky na auto v době trvání pojistné smlouvy.

Právní pomoc při zrušení pojistky na auto

Pokud potřebujete z jakéhokoliv důvodu zrušit stávající smlouvu za účelem uzavření nové pojistky na auto, pak není nic jednoduššího než vyplnit formulář srovnání povinného ručení s Vašimi kontaktními údaji a obratem budete kontaktováni s lepší nabídkou a zrušení předchozí nevýhodné pojistky bude provedeno za Vás ZDARMA.

Pokud potřebujete zrušit a vypovědět pojistku na auto samostatně bez asistence, tak je nejlehčím způsobem vyplnit vzor zrušení pojistky na auto a odeslat výpověď smlouvy poštou Vaší stávající pojišťovně. Po vyplnění Vašich údajů do formuláře se vygeneruje výpověď smlouvy, kterou si jednoduše stáhnete v PDF nebo necháte zaslat na email. Potom si ji stačí pouze vytisknout a odeslat na adresu pojišťovny. Pokud Vám končí smlouva, pak výpověď pojistky musí být doručena nejpozději 6 týdnů před datem vypršením stávající smlouvy o pojistce na auto, jinak bude automaticky prodloužena na další období.